Szafy wnękowe

Nowy wymiar przechowywania


Jesteśmy firmą zajmującą się od wielu lat projektowaniem i produkowaniem solidnego i funkcjonalnego wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znaleźć można szafy wnękowe, które będą pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne. Meble te zajmują niewiele miejsca, pozwalają za to przechowywać dużą ilość rzeczy. Dlatego cieszą się one ogromną popularnością i są zamawiane zarówno przez właścicieli domów wolno stojących, jak i mieszkań. Polecamy Klientom modele otwierane klasycznie oraz z drzwiami przesuwnymi. Fronty wykonujemy z płyty mdf lakierowanej lub fornirowanej z wykończeniem matowym lub w połysku. W ofercie znajdują się również rozwiązania w ramie aluminiowej z wypełnieniem szklanym np. lacobel lub lustro o grubości 4 mm i płytę 10 mm. Możemy wykonać bardzo duże drzwi przy umiarkowanej ich wadze. Wpływa to pozytywnie na trwałość systemu jezdnego i łatwość przesuwania drzwi.

Nasze szafy wnękowe posiadają praktycznie rozmieszczone półki i szuflady. Elementy te pozwalają w wygodny sposób przechowywać ubrania oraz różnorodne drobiazgi codziennego użytku, przy zachowaniu idealnego porządku. Jesteśmy przekonani, że stworzymy niezwykłe meble dla każdego pomieszczenia, dopasowując ich design do indywidualnych upodobań estetycznych naszych klientów.

Zachęcamy do przyjrzenia się galerii naszych realizacji. Chcielibyśmy, żeby prezentowane zdjęcia zachęciły Was do zamówienia szaf wnękowych, które wykonamy bardzo starannie, dbając o to by spełniały one wszystkie Wasze wymagania dotyczące aspektów użytkowych i walorów wizualnych.

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 602153997 lub mailowo (creator@creatormeble.pl) i powiedz jakich mebli szukasz

02

Pomiar

na terenie Warszawy i okolic pomiar przeprowadzimy bezpłatnie

03

Realizacja

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoje meble w umówionym terminie