Szafy klasyczne

Nowy wymiar przechowywania


Frezowania i dodatki w drzwiach

Dzięki posiadanym możliwościom technologicznym oraz profesjonalnym, nowoczesnym urządzeniom możemy zaoferować Państwu indywidualny sposób rozmieszczenia frezowania, dopasowany do proporcji drzwi oraz Państwa upodobań. Podejmiemy się wykonania szafy klasycznej na wymiar zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta i uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań. Bierzemy pod uwagę nie tylko dotychczasowy styl i wystrój wnętrza, ale również wprowadzane w trakcie remontu i metamorfozy zmiany oraz planowane dekoracje (na przykład ścienne czy okienne).

W przygotowaniu klasycznych szaf na wymiar stosujemy zwykle do wykończenia lakier półmatowy w dowolnie dobranym kolorze z palety NCS, ICA lub RAL. Istnieje także możliwość zdobienia zabudowy listwami pionowymi, wieńcem górnym oraz cokołem. Do wykonania mebli klasycznych wolnostojących przygotowujemy toczone drewniane nogi w kolorze frontów lub w kolorze naturalnego drewna.

Proponujemy bardzo eleganckie meble do salonu, sypialni, garderoby. Szafy klasyczne, stylizowane na tradycyjne meble, zawsze niosły za sobą ugruntowaną, niepodważalną wartość estetyczną. Ich ponadczasowy wygląd oraz funkcjonalność zachwycają wszystkich, bez względu na wiek, mimo że tradycja często kojarzona jest z czymś staromodnym i przestarzałym. Obecnie tego rodzaju meble przeżywają swój renesans i na nowo podbijają serca każdego pokolenia stając się wyposażeniem niezbędnym i pożądanym w każdym domu.

Szafy na indywidualne zamówienie

Pragnąc jak najlepiej dopasować produkty do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów tworzymy klasyczne szafy na wymiar. Dopasowujemy rozmiary mebla do warunków lokalowych. Dbamy przy tym, aby cała konstrukcja nie zdominowała wnętrza. Przy szafach na wymiar zwracamy uwagę także na dostosowanie wnętrza mebla do indywidualnych potrzeb. Przestrzeń na długie okrycia wierzchnie, przegrody, półki, szuflady – wszystkie elementy są drobiazgowo przemyślane pod kątem użytkowym. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, jesteśmy w stanie tak dopasować nasze wyposażenie, aby było one zgodne z Państwa gustami oraz oczekiwaniami.

Funkcjonalność i estetyka

Mając na uwadze funkcjonalność naszych mebli nie zapominamy o ich estetyce. Nasze szafy klasyczne będą świetną ozdobą Państwa mieszkania. Ich tradycyjna, prosta forma ma uniwersalny wymiar, dzięki czemu pasuje do salonów w stylu prowansalskim, jak i sypialń urządzonych zgodnie z angielskimi tendencjami. Meble na wymiar możemy przygotować w wariantach z drzwiami uchylnymi bądź przesuwanymi, a także w z różnymi elementami dekoracyjnymi, m.in. lustrem.

Wybrane realizacje w kategorii Szafy Klasyczne

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 602153997 lub mailowo (creator@creatormeble.pl) i powiedz jakich mebli szukasz

02

Pomiar

na terenie Warszawy i okolic pomiar przeprowadzimy bezpłatnie

03

Realizacja

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoje meble w umówionym terminie