Szafy przesuwne

Nowy wymiar przechowywania


Firma Creator zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar. Pragniemy, by nasi Klienci zawsze otrzymywali wyposażenie wnętrz odpowiadające ich indywidualnym oczekiwaniom, dlatego przed rozpoczęciem prac zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący wymiarów, kolorów i przeznaczenia zamawianych sprzętów.

Ogromną popularnością cieszą się nasze szafy przesuwne, które doskonale nadają się do wąskich korytarzy, sypialni, salonów, pomieszczeń biurowych, poddaszy oraz wszędzie tam gdzie utrudnione jest otwieranie drzwi uchylnych. Do ich produkcji najczęściej stosujemy wypełnienia o grubości od 4 do 10 mm takie jak:

  • szkło lakierowane lacobel
  • lustra
  • płyty: laminowane, fornirowane, bambusowe lub rattanowe

Dodatkowo, starając się zaspokoić gusta najbardziej wymagających Klientów oferujemy możliwość wykroczenia poza standardowe rozwiązania, umożliwiając stworzenie szaf przesuwnych o niepowtarzalnych wzorach. Stosujemy więc m.in. technikę piaskowania szkła oraz lakierowania płyty mdf na dowolny kolor z palety RAL i NCS, a także nadruku fotograficznego.

Poprzez zastosowanie aluminiowej konstrukcji ramowej możemy wykonać drzwi do wysokości 350 cm i szerokości 140 cm, zachowując ich sztywność i lekką wagę. Układ jezdny systemu jest bardzo trwały i cichy, dzięki zastosowaniu łożyskowanych wózków dolnych i górnych. Producent tego systemu firma Sevroll udziela na niego pięć lat gwarancji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii naszych realizacji. Mamy nadzieję, że prezentowane zdjęcia zachęcą Was do zamówienia u nas szaf przesuwnych, które zaprojektujemy z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły.

Wybrane realizacje w kategorii Szafy Przesuwne

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 602153997 lub mailowo (creator@creatormeble.pl) i powiedz jakich mebli szukasz

02

Pomiar

na terenie Warszawy i okolic pomiar przeprowadzimy bezpłatnie

03

Realizacja

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoje meble w umówionym terminie