Szafy nowoczesne

Nowy wymiar przechowywania


Nowoczesny design szaf to przede wszystkim ogromne gładkie powierzchnie frontów w wykończeniu matowym lub z połyskiem. Nowoczesne szafy wnękowe projektowane są często tak, aby nie było ich praktycznie widać. Wtapiają się w kolorystykę ścian, stanowiąc doskonałą bazę dla pozostałych elementów wyposażenia mieszkania. Jest to trend naszym zadaniem odpowiedzialny, który umożliwia w przyszłości zmianę dekoracji i nadanie wnętrzu nowego charakteru. Należy pamiętać, że szafy nowoczesne to jednocześnie współczesne rozwiązania techniczne. Do aranżacji wnętrza szafy firma Creator wykorzystuje między innymi szuflady z cichym dociągiem, drążki opuszczane (pantografy), wysuwane półki na buty, wieszaki na spodnie, wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie LED i szereg innych akcesoriów.

Jednocześnie, najważniejszym naszym zdaniem aspektem szaf nowoczesnych jest umiejętność dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb Klienta, ze szczególną dbałością o ergonomię użytkowania. Dla nas każdy projekt to nowe wyzwanie, gdyż, wiemy że każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby.

Wybrane realizacje w kategorii Szafy Nowoczesne

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 602153997 lub mailowo (creator@creatormeble.pl) i powiedz jakich mebli szukasz

02

Pomiar

na terenie Warszawy i okolic pomiar przeprowadzimy bezpłatnie

03

Realizacja

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoje meble w umówionym terminie