Szafy wnękowe

Nowy wymiar przechowywania


Na rynku budowlanym jesteśmy już od wielu lat. Naszym głównym zadaniem jest przygotowywanie, projektowanie oraz produkowanie takiego wyposażenia wnętrz, które wytrzyma wiele lat eksploatacji oraz będzie spełniać wszystkie Państwa wymagania. Oferujemy nasze szafy wnękowe dostępne w wersji:

Nasze szafy są jednocześnie obiektem dekoracyjnym pomieszczenia, jak i spełniają funkcje użytkowe i funkcjonalne. Gwarantujemy, że nasze meble są solidnie wykonane, a przy ich produkcji dbamy o każdy szczegół oraz wcielamy w życie wszystkie Państwa uwagi i oczekiwania.

Zaletami naszych szaf wnękowych są między innymi:

  • łatwe przechowywanie rzeczy oraz ich późniejsze znajdywanie,
  • wygodny sposób przechowywania przeróżnych drobiazgów,
  • estetyczny wygląd,
  • mała powierzchnia mebli,
  • duża pakowność.

Szafy wnękowe na wymiar

Między innymi z tych właśnie względów nasze szafy wnękowe cieszą się ogromną popularnością i są zamawiane zarówno przez właścicieli domków wolnostojących, jak i mieszkań. Fronty wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lub fornirowanej z wykończeniem matowym lub w połysku.

W ofercie znajdują się również rozwiązania w ramie aluminiowej z wypełnieniem szklanym (np. lacobel lub lustro o grubości 4 mm i płytę 10 mm). Polecamy się również przy produkcji bardzo dużych drzwi, ponieważ wiemy, jak jednocześnie zapewnić im umiarkowaną wagę. Wpływa to pozytywnie nie tylko na trwałość systemu jezdnego, ale również na łatwość przesuwania drzwi.

Tworząc projekty mebli chcemy je zaprojektować tak, aby rozmieszczenie półek i szuflad było dla Państwa jak najbardziej praktyczne. Wiemy, że jest to ważne przy wyborze szaf wnękowych, ponieważ ich głównym zadaniem i celem jest pomieszczenie jak największej liczby rzeczy oraz drobiazgów. Zrobimy wszystko, aby design naszych realizacji był również dostosowany do aranżacji panującej w mieszkaniu oraz dostosowany do Państwa indywidualnych upodobań.

Przy produkcji naszych szaf wnękowych oraz innych mebli na wymiar kierujemy się przede wszystkim Państwa zadowoleniem z efektu końcowego. Staramy się, aby wszystkie wykonane projekty i realizacje wnętrz były zgodne z Państwa oczekiwaniami zarówno wizualnymi, jak i funkcjonalnymi. W celu zwizualizowania sobie naszych projektów, zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych realizacji.

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 602153997 lub mailowo (creator@creatormeble.pl) i powiedz jakich mebli szukasz

02

Pomiar

na terenie Warszawy i okolic pomiar przeprowadzimy bezpłatnie

03

Realizacja

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoje meble w umówionym terminie